.:CS:.

Archív

-->Květen 09

  
Vypadá to, jako by naše domácí Counter-Strike 1.6 týmy vycítily s blížícími se prázdninami také brzké spuštění lig. V uplynulém týdnu se totiž zničehonic doslova roztrhl pytel se změnami a především přestupy za lepším angažmá. Náhlý příliv změn zasáhnul nEophyte, inteRaction, eSsential, SnoopY a eEriness.

Třetí generace Wolfensteinu přinese nejen tvrdou akci, ale zejména pak i prvek okultního tajemna, se kterým se nacisté za války pokoušeli experimentovat. To ve hře vyústí v setkání s protivníky obdařenými nadpřirozenými schopnostmi.

Z novinky.cz

 

Rádio ?? Ano !
Většina z Vás si již mohla povšimnout, že tento web spestřuje nový design, ale i také rádio. Jedná se rádio Beststation, které je založeno na taneční scéně, ale nikoliv jen tímto.  Více o rádiu naleznete na www.beststation.eu . Doufáme, že se Vám rádio zalíbí :)

 

On-line hry: Série domácích i zahraničních turnajů pokračuje

 

Jako by toho už nebylo dost. Pokud budou organizátoři jak zahračních, tak i domácích offline akcí pokračovat v tomto zběsilém tempu, nebude zcela jistě po celý rok o vrušení nouze. Stejně jako minulé týdny, ani ten poslední nebyl vyjímkou. Znovu se soutěžilo v Rýmařově, tentokrát ve strategických titulech a také v čínském Cheonanu.

 Z novinky.cz

Žádné komentáře