.:CS:.

-> NÁVODY

JAK SI VYTVOŘIT VLASTNÍ SPRAY LOGO

Vlastní výroba
Teď budete potřebovat program na vytvoření spray loga (wad soubor). Program můžete stáhnout zde http://www.vlastni-spray.wz.cz/files/Decal_Converter.zip Program někam rozbalte a spusťte ho poklepáním na DecalConverter.exe
Spray vytvoříme z obrázku níže. Obrazek

Spusťte DecalConverter.exe, vlevo nahoře klikněte na "file", potom na "Open picture", najděte a otevřete obrázek, z kterého chcete vytvořit spray logo. Mělo by to vypadat nějak takhle:
Obrazek

Teď budeme chtít udělat spray průhledný (odstranit šedivou barvu kolem teroristy). V podokně "Transparency color" vyberte šipkami vlevo a vpravo barvu, kterou chcete udělat průhlednou, potom klikněte na replace a v podokně "decal format" vyberte velikost spreje nebo klikněte na "max" (nastaví maximální možnou velikost). Teď by mělo být pozadí obrázku modré viz obrázek:Obrazek

Teď máme vše připraveno ke konvertaci obrázku do souboru srozumitelného pro counter-strike. Vlevo nahoře klikněte na "Decal", potom na "Make Decal" a nakonec na "add". Zde vyberte plochu a klikněte na "OK".

Obrazek

Na ploše by se vám měl objevit soubor "pldecal.wad", ten přejmenujte na "tempdecal.wad". Teď musíte soubor "tempdecal.wad" zkopírovat do vaší složky s Counter-strike (cstrike). Nejčastěji se aplikace Steam nachází zde - "C:Program FilesSteamSteamAppscounter-strikecstrike". Do složky cstrike tedy zkopirujte "tempdecal.wad" a v té samé složce odstraňte soubor "custom.hpk". Soubor "tempdecal.wad" (ve složce cstrike) označte "jen pro čtení" - pravým myšítkem klikněte na soubor tempdecal.wad a vyberte "vlastnosti", v dolní části zaškrtněte políčko "Jen pro čtení" a klikněte na "OK". Mělo by to vypadat nějak takhle:
Obrazek

Tak teď je čas vyzkoušet, jestli sprej logo funguje. To naše vypadá takhle (průhledné a neprůhledné):
Obrazek

 

 Velikost obrázku
V Counter-strike 1.6 můžete mít obrázek až 256 pixelů široký nebo vysoký, na obrazku nize jsou podporovane velikosti obrazku.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 možnost:

Chcete mať v CS svoj vlastný obrázok ale neviete ako to spraviť? Tento návod vás dovedie k tomu ako si správne urobiť svoj vlastný obrázok do CS.

1.) Stiahnite si program Logo creator

2.) Nainštalujte a spustite ho

3.) Zobrazí sa Vám okno, v ktorom si nájdite kde máte nainštalované CS-ko a stlačte Ok

4.) Nájdite si obrázok, ktorý chcete použiť ako spray logo (odporúčam, čo najmenšie rozmery okolo 150x150)

5.) Otvorí sa Vám okno programu, v ktorom stlačte "Open" a nájdite si obrázok ktorý chcete použiť ako spray logo

6.) ak Vám "Total pixels" ukazuje na zeleno, tak rozmery obrázka sú v poriadku. Ale ak Vám ukazuje na červeno tak musíte rozmery upraviť na menšie. To spravíte v "Image Width" a "Image Height".

7.) Dole na ľavo si zaškrtnite "Counter Strike" a "Save to it" --> vyberte si cestu kam sa Vám má obrázok uložiť

8.) teraz stačte "Make WAD", ktoré nájdete v hornom menu

9.) Vytvorí sa Vám súbor "pldecal.wad". Názov súboru prepíšte na "tempdecal.wad". Potom na tento súbor kliknite pravým tlačítkom myši a vyberte možnosť "Vlastnosti". Dole zaškrtnite políčko "Len pre čítanie" a stlačte Ok.

10.) Súbor nakopírujte do "Valve/cstrike" a možte začať spray-ovať

Zdroj iNcomin.eu

Žádné komentáře