.:CS:.

-> NÁVODY

NASTAVTE SI AMX & STATSME


Připravil jsem si pro vás takový AMX balíček. Každý už se asi s AMXmodem, nebo třeba STATSME modem do CSka setkal. Pro ty, co neví o co tu běží mám malé vysvětlení:
AMX je mod do CSka, přes který ho můžete ovládat v administraci mnohem jednodušeji. Chcete např. změnit časový limit jednoho kola a neznate při tom příkaz do konzole? Stačí do konzole napsat AMX mod menu a na obrazovce se vám objeví textové rozhraní se spoustou možností (všechny je popisovat nebudu, věřím, že si je odzkoušíte sami) a jedna z nich je zrovna nastavení serveru (délka jedné mapy, délka jednoho kola,....).
Do balíčku jsem také přidal STATSME mod, to je, pro ty co ho neznají jménem, ten co Vám vypisuje statistiky (kolik jste vystřelili kulek a kolik procent z toho šlo do těla, nebo kolik jste protivníkům ubrali demage atd...), ten samý mod taky vydává ty pěkné zvuky jako jsou třeba HEADSHOT nebo MULTIKILL.
Balíček, které je zazipovaný, stačí pouze rozbalit do složky z CSkem a potvrdit, že chcete soubory přepsat.
Ten kdo hraje s botama a chce mít i nainstalovaný AMX a STATSME, musí do zástupce na counter-strike zkopírovat následující věc: hl.exe" -nomaster -game cstrike +localinfo mm_gamedll dlls/zbotcz.dll (tento script předpokládá, že používáte ZBOTY).

Veškeré další úpravy AMX a STATSME můžete měnit v configuračních souborech ve složce addons/amxmodx nebo statsme. Mají příponu *.cfg a ten kdo umí slušně anglicky, se v tom lehce vyzná.

Žádné komentáře