.:CS:.

-> ZALOŽENÍ SERVERU

Takže, založení serveru je lehčí než si myslíte a proto jsem založil tuto rubriku.

Nechcete viac vidieť nudnú uvítaciu obrazovku po prihlásení na server? Tu je prehľadný návod, ako ju zmeniť podľa vaších predstáv. Avšak hneď na úvod vás musím upozorniť, že budete potrebovať malú znalosť jazyka HTML.
B-side smart amxmodx instaler jsou čtyři druhy serverů. Můžete si stáhnout instaler, který obsahuje Warcraft, Deathmatch, Prookredz nebo obyčejný Fun plugin. Všechny tyto servery jsou samozřejmě s botama a Top15. Jak si nainstalovat tyto instalátory a jak si je nakonfigurovat se dočtete dále.
Vzhledem k tomu, že na různých fórech o Csku stále vidím, že někdo chce poradit jak dostat na Linux boty a ja jsem je také dlouho hledal, rozhodl sem se udělat návod.
Zaujala Vás na našich serveroch možnosť nominovať a následne voliť ďalšiu mapu ? Radi by ste túto možnosť dali aj hráčom, ktorý hrávajú na Vašom serveri ? V tomto návode sa dozviete presný postup ako na to.
Popíšeme si instalaci populárního pluginu pro AMX Mod X a sice Deathmatch by Bailopan…
Tak jestli si budete chtít zahrát deatmatch na svém serveru, tak to si prečtěte tento návod v kterém krok po kroku vylíčíme, jak nainstalovat deathmatch na svoje pc.
Nejoblíbenější hru světa, fotbal hrál asi každy, ale co si ji zahrát v cs-ku a na svém servru? Jak si vytvořím soccer jam server? Tak na tady tuto odpověď Vám odpoví tento článek.
Takže warcraf Xp patři mezi jedny z warcraft pluginů do cs-ka. Je hodně známý, hodne se hraje, ale nyní postupně převládá superhero. Ten kdo chce na svůj server nahrát warcraft XP, tak ten by si mel rozhodně přečíst tento článek.
Tak SuperHero je jeden z mnoha warcraft modu. Tento mód je ale lepší tím, že si můžete vybrat z více ras. Jestli jste horliví fanoušci SuperHera, a jestli chcete mít na svém serveru, tak to čtěte rozhodně dál.
Metamod je akýmsi základom pre ďalšie pluginy pre counter-strike (amx, adminmod, atď...), takže musíte previesť jeho inštaláciu úspešne, lebo inak sú vám ostatné návody zbytočné...
Jak jsem si tak procházel fóra, tak jsem natrefil na to, že spousta lidí neví, jak dát BOTy do cs 1.6. V tomto článku je jednoduchý a rychlý návod, jak si dát do Cska boty. Tento návod vám zabere jen několik minut. Bohužel tito boti nefungují na operační systému LINUX.
AMX je jeden z najznámejších módov pre hru counter-strike. AMX je podobný ako Clanmod a slúži na ovládanie servera a pridáva serveru funkcie.
Veľakrát sa CL začínajúcich klanov pýtaju ako sa ovláda server cez rcon príkazy, tak tu je stručný zoznam príkazov:
Na webu Xtreme-Jumps.net se objevil plugin, jehož hlavním účelem je dopřát jumperské komunitě co největší pohodlí, jednoduchost a funkčnost v ovládání jump serveru a to se taky podařilo. Tvůrcem tohoto přídavku je programátor p4ddY, který nechtěl svůj výtvor dále skrývat a tak ho vypustil do světa. Plugin obsahuje vše možné od základního timeru přes propracované checkpointy až po skvělý hook. Samozřejmě toho nabízí víc, ale to už se dočtete dále.
V tomto článku si ukážeme jak nainstalovat AMXX server, který je převážně na NON-STEAM servery.
Máte clanové stráky a clanový server??? Nevíte jak na váš server dostat hodně lidí a chtěli byste mít na webu status serveru??? Máme pro vás návod jak si přidat na web statusscript.
Tento seriál bude o tom, jak si vytvořit vlastní a kvalitní server. V prvním díle se dočtete jak si nainstalovat HLDS a jak do něj nahrát counter-strike a jak přidat AMXmodX
Posledni komentare
22.10.2011 21:21:11: je problém keď nemám verejnú ip. Dalo by sa to nejako spraviŤ?
21.04.2011 23:02:32: tak buď zjistit jestli doopravdy máš veřejnou IP (mojeip.cz) jak začíná 192.168 nebo 10.0 a podobné ...
13.04.2011 20:21:59: Prosím co mám dělat, když se kamarádům server nezobrazí po zadání IP adresy serveru ( mám veřejnou I...
Po delší odmlce tu máme opět náš seriál o cs serveru. Dnes se naučíme, jak ovládat server, jak ho využívat a některé Admin příkazy
Tak a jsem tady s dalším dílem našeho seriálu o tvorbě counter-strike serveru. V dneším díle si povíme něco o konfiguračních souborech AMXmodx módu.
Dnes si řekneme jak si na server nahrajeme nového admina. Talé si ukážeme jak adminům přidělit prava. A jak je nadefinovat pomocí IP, SteamID nebo podle hesla…
Možná jste se již ptali sami sebe: ,,Jak dostanu na vlastní server hlášky Headshot, kiligspree atd???“ Odpověď na tuto otázků vám ukazuje Plugin s jménem Ultimate KillStreak Advanced, pomocí něhož docílíte potřebných zvuků.
Posledni komentare
30.04.2013 17:55:01: čau , Da se to vložit i na boty ?
17.09.2011 19:41:45: myslim tohle : ut_killstreak_adv.amxx
17.09.2011 18:45:36: čau , když to vložim do plugins tak mi to píše : Přístup byl odepřen , nevíte co s tim ? dík...
HLguyard je jeden z známých anti-cheateatu. Je dobrý protože scanuje uživatelův cstrike a jestli najde konfigurační soubor nějakého libovolného cheatu a hned jedná.
Dnes si řekneme co je HLSW, jak ho používat, jaké má klady a zápory.