.:CS:.

-> ZALOŽENÍ SERVERU

AMX MOD INSTALER

B-side smart amxmodx instaler jsou čtyři druhy serverů. Můžete si stáhnout instaler, který obsahuje Warcraft, Deathmatch, Prookredz nebo obyčejný Fun plugin. Všechny tyto servery jsou samozřejmě s botama a Top15. Jak si nainstalovat tyto instalátory a jak si je nakonfigurovat se dočtete dále.
Download:

Vyberte si jeden z těchto instalátorů a stáhněte do svého PC.

  Warcraft
  Deathmatch
  Prookredz
  F U N


Instalace:

Důležitou věcí,kterou před instalací musíte udělat je, že si smažete soubor liblist.gam, který se nachází ve složce cstrike. Tento krok důležitý protože instalátor tento soubor nenahradí.

Po odstranění souboru liblist.gam se můžeme pustit do samostatné instalace. Spustíme příslušný instalátor a doklikáme se až k položce, kde si máme vybrat, kam ten server nainstalovat, tam vybereme lokaci C:Program FilesValvecstrike a nainstalujeme to do této složky. Takže instalaci máme za sebou.

Teď něco málo k jednotlivým instalátorům

Warcraft
Jedná se o expanzi známé hry Warcraft 3, která se hraje se zbraněmi.

Deathmatch
Tak tohle jste museli hrát všichni. Tak třeba na serveru B-side je jeden Deathmatch. A jestli ne ta Deathmatch je na principu toho, že když vás někdo zabije, tak nemusíte čekat na další kolo, ale v mžiku se znovu narodíte a hrajete dál.

Prookredz
Tak prookredz je spíše pro oddech u cs-ka, protože tam skáčete a nestřílíte. Skáčete po různých výbočkách ze skály, po různých sudech a bednách. Tento server se nachází na B-side pod jménem Jump to Sky.


Správa:

Ukážeme si jak u těchto serveru třeba vypínat/zapínat Boty, jak si upravit a vynulovat Top 15 popřípadě u prookredz pluginu i Top 10.

Boti
Takže ve všech typech serverů jsou umístěni Boti. Jestli nebudete chtít mít na serveru boty tak je vypneme. Najedeme si do složky addons a smažeme složku podbot. Tímto jsme smazali konfigurační soubory botů a tímpádem jsme je vypli. Jestliže budete chtít tyto boty znovu pustit, tak si znovu instalátorem nainstalujte server anebo před vymazáním složky podbot si tuto složku zálohujte.

Top15
Abyste mohli Top15 vynulovat hned po instalaci, tak jsme vám tam nahráli nějaké výsledky pro ukázku vynulovavání Top15.

Takže se proklikáme do složky data. Cesta k této složce je cstrikeaddonsamxmodxdata,
v které je uloženo Top 15. V této složce se nachází soubor WinCSX. Spustíme tento soubor a vidíme statistiky různých hráčů. Tyto statistiky vymažeme jedním kliknutím na kolonku Clear stats.

Top10
Top10 se nachází ve složce vault, která je v adresáři data. Do této složky ukládá server všechny rekordy map. Tyto rekordy se jednoduše smazají, když odstraníte všechny soubory ve složce vault.


Záver:

Ukázali sme si jak pomocí instalátoru vytvořit AMXserver a jak si ho upravit podle svého gusta. Jestli chcete vědět o AMXmódu ještě víc, tak se podívejte do článku instalace amxmodu, kde je napsaná práce s konfiguračními soubory.

Zdroj: BSIDE
Žádné komentáře