.:CS:.

-> ZALOŽENÍ SERVERU

ULTIMATE KILLlSSTREAK ADVENCED - HLÁŠKY

Možná jste se již ptali sami sebe: ,,Jak dostanu na vlastní server hlášky Headshot, kiligspree atd???“ Odpověď na tuto otázků vám ukazuje Plugin s jménem Ultimate KillStreak Advanced, pomocí něhož docílíte potřebných zvuků.
Hlavní věc, která je potřeba je abyste měli amxmodx, můžete si vybrat z různých typů instalace. Osobně doporučuji Bside smart amxmodx instaler který si i s návodem můžete stáhnout ZDE

Nejprve si stáhneme potřebné soubory, což obsahuje Plugin, který ovládá zvuk a zkukové soubory, které se budou přehrávat.

První soubor- Plugin se jménem ut_killstreak_adv.amxx stáhnete ho ZDE.

Druhý soubor- Zvuky se jménem ultimate_sounds.rar stáhnete ZDE.

Nejprve si extrahujeme soubor ultimate_sounds.rar vytvoří se nám složka ultimate_sounds, tuto složku zkopírujeme do složky sound, které se nachází valve/strike/sound .

Poté vložíme do složky addons/amxmodx/plugins soubor ut_killstreak_adv.amxx . ted máme tnto soubor v adresáři s ostatními pluginami, jenže ho teď musíme zapnout a to tak, že si otevřeme soubor plugins.ini ,který se nachází v složce addons/amxmodx/configs a vložíme tam úplně dolů tyto řádky :

Citát:
ut_killstreak_adv.amxx


a dáme uložit.

Tímto jsme si nainstalovali na vlastní server Plugin se jménem Ultimate KillStreak Advanced, pomocí kterého dosáhnete potřebných zvuků.

Gl & Hf

Zdroj: Bside
Poslední komentáře
30.04.2013 17:55:01: čau , Da se to vložit i na boty ?
17.09.2011 19:41:45: myslim tohle : ut_killstreak_adv.amxx
17.09.2011 18:45:36: čau , když to vložim do plugins tak mi to píše : Přístup byl odepřen , nevíte co s tim ? dík...