.:CS:.

-> ZAJÍMAVOSTI

INFORMACE O CS 2D

 Krabice

Counter Strike je fenoménem, jaký tvůrce by z toho nechtěl těžit. Tým Unreal Software vytvořil povedenou online akci s názvem Counter-Strike 2D. Úvodní obrazovka, menu i ovládání téměř bez vyjímek souhlasí s originálem. Přes internet se každý může připojit k již existující rozehrané hře či si založit vlastní. Dvě strany proti sobě bojují jako v originále, se stejným cílem a obdobnou vervou. Jedinou velkou změnou je grafické prostředí. V dnešní době trochu zastaralé 3D je převedeno do netradiční dvourozměrné podoby, která se více přibližuje standardu freeware projektů a je jistě pro německé autory lehčí ke zpracování. Na výběr je z klasických map jako u normálního CS. Nechybí ani bomby a rukojmí.
Díky oblíbenosti gamesky je téměř nepřetržitě někdo ochotný si to s vámi rozdat a vstřelit vám kulku do hlavy. Možná se za chvíli budou konat turnaje nejen v 3D CS, ale i v 2D nové podobě.
Pěkná grafika je doprovázena typickými zvuky. Celý koncept je rozkošně zkopírován. Na vybraných místech hráč může koupit standardní munici a zbrojní příslušenství. Mám radost, že titul neztratil nutnou dávku šikovnosti a taktiky. Hráč musí mít dar z nebe či hodně trénovat, aby byl v gamesce nejlepší. Tak do boje!

Žádné komentáře